I Love Arashi FanSub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We make Storm!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aiba és az angol

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Bibe

Bibe


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.

Aiba és az angol Empty
TémanyitásTárgy: Aiba és az angol   Aiba és az angol Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 10:22 am

Ha már itt a nevében benne van a Very danger, gondoltam elindítom az Aiba-kun részleget az angollal. Az egyik kedvenc idézetem tőle épp ez, a very danger desu. Ja meg a "Happy? Yeah, I'm happy." Very Happy Ezek mindent überelnek. Véleményem szerint, ha Aibát a Kukutyimba is küldenék, mondjuk tudósítani, úgy feltalálná magát, hogy 2 hét múlva az Alpokból kéne haza vinni.

Egyébként nem tudom másoknak feltűnt-e, de mintha Aiba-kun mostanában megszépült volna. Máshogy nem tudom kifejezni.
Vissza az elejére Go down
Ai-chan

Ai-chan


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 07.
Age : 29

Aiba és az angol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiba és az angol   Aiba és az angol Icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 4:26 am

Hohohóó... végre valaki akinek feltűnt ^^ Szerintem is megszépült Very Happy
Nekem a kedvenc angol szövegem Aibától, amikor megkérdezték tőle, hogy "What's your hobby?" És erre azt válaszolta "Yes, I'm happy" xD
Vissza az elejére Go down
http://www.mylife-aichan.blogspot.com/
Nyky

Nyky


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.

Aiba és az angol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiba és az angol   Aiba és az angol Icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 7:54 am

Hát az nagyon... Aibás. Valóban. Ennél már csak a kengurutól való félelmében elkiáltott szavak jobbak: " kangaru danger!" wait! Im mecha danger!"
Egyik mago-mago arashiban mikor a vendéglátók rákérdeztek, hogy tud-e angolul, rávágta igen. Ohno azonnal felkiáltott rémülten: Nem! Dehogy tud! De Aiba folyamatosan ontotta magából a "Yes, I see." és "Beautiful" szavakat. Hihetetlen figura.
Vissza az elejére Go down
Arina

Arina


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest

Aiba és az angol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiba és az angol   Aiba és az angol Icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 1:34 pm

Imádnivaló egy figura. Nem tudod melyik MMA volt?
A Shukudaiban is amit fodítottál Nyky, abban is hatalmas amikor menőzik azzal a hatalmas tudásával. Barátnőm is szakadt rajta Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.ilovearashi.eoldal.hu/
Nyky

Nyky


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.

Aiba és az angol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiba és az angol   Aiba és az angol Icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 3:01 pm

Kikerestem. Arra emlékeztem, hogy Aiba és Ohno mentek nagyszülőkhöz és hogy azok amerikaiak, így picit könyebb volt. Ez az 50. rész. Aiba teljes baka üzemmódra kapcsol:)
Vissza az elejére Go down
Arina

Arina


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest

Aiba és az angol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiba és az angol   Aiba és az angol Icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 3:24 pm

Köszi! Smile Jó rész volt! Nagyokat lehetett rajta szakadni Very Happy A Cook-os is haláli amellett amit már említettél.
Vissza az elejére Go down
http://www.ilovearashi.eoldal.hu/
Ajánlott tartalom





Aiba és az angol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiba és az angol   Aiba és az angol Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aiba és az angol
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My Girl
» Új dorama! *BARTENDER*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Love Arashi FanSub :: ARASHI :: Aiba Masaki-
Ugrás: