I Love Arashi FanSub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We make Storm!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Egyebek

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 14.

Egyebek Empty
TémanyitásTárgy: Egyebek   Egyebek Icon_minitimeVas. Júl. 04, 2010 4:25 pm

Műsorok, fellépések, pv-k, újság és dalszöveg fordítások
Vissza az elejére Go down
https://ilafs.hungarianforum.com
Ariwara

Ariwara


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 07.

Egyebek Empty
TémanyitásTárgy: Ariwara   Egyebek Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 5:23 am

Nagyon szépen köszönöm a Belive PV-t. Boldoggá tetetek vele, nagyon!!!!! XD Simán is élvezhető a videó, de így feliratozva meg még inkább, mert mint tudjuk az Arashi szövegek jóóóóóóóóóóóóóóóóóók Smile Köszönöm a gyors munkát nektek Smile Ügyesek vagytok Razz

(remélem most sikerült elküldenem. Ez már a 3. próbálkozásom. Szerintem a gépemmel volt a baj, nem a fórummal)
Vissza az elejére Go down
Ariwara

Ariwara


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 07.

Egyebek Empty
TémanyitásTárgy: Ariwara   Egyebek Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 5:35 am

Nah most, hogy már tudok írni akkor lereagálom a VS Arashi Best of : Ohno riportját is Smile Köszi, hogy lefordítottátok. Nagyon tetszett. Sokat nevettem rajta. Ohno halálian alakította a riporter szerepet XD Jól néztek ki a fiúk (mint általában). Ez a kis rész kedvet adott arra, hogy megnézem a többi VS Arashit is Very Happy. Tehát ismét köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 14.

Egyebek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyebek   Egyebek Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 8:17 am

Adtam én ennek a Fórumnak... néhány beállításnál... Twisted Evil Remélem nem fog többet szórakozni Smile
Hohó, nagyon jó szórakozást a VS Arashikhoz, garantáltan tetszeni fognak. Jó döntést hoztál. ( csak megsúgom, hamarosan újabb VS részek kerülnek ki magyar felirattal)
Igazad van, az ő szövegeiknek mindig mély értelme van, kevésnek van WTF szövege.
Hm... nem is jut eszembe ilyen... talán a Sunrise Nippon.. vagy nem tudom XDXD
Vissza az elejére Go down
https://ilafs.hungarianforum.com
Alysha

Alysha


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2010. Aug. 02.
Age : 33

Egyebek Empty
TémanyitásTárgy: Arashi a szerelemről   Egyebek Icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 2:58 pm

Wow, hogy ide újság fordítást is lehet írni? Very Happy Eddig nem is láttam........ Shocked
Akkor csak néhány szóban a szerelemről szóló cikküket reagálom.........már 3X olvastam és gondolom mindnyájan egyetértünk abban, hogy jó kis cikk ez, jó kis kérdésekkel Razz Igaz, némely kérdést eléggé viccesre vették, pedig én kíváncsi lettem volna azért Ohno elképzeléseire is Embarassed
Matsujunnak viszont kifejezetten örülök és természetesem Aibának is Very Happy Igazából Ohno kivételével mindenki elfogadható válaszokat tudott nyújtani (többé-kevésbé). Persze mindez a fordításnak köszönhető, hiszen nem tudnám most mindezt nélkületek.......nagyon ügyesek vagytok! cheers
Jahaj, de komolyan, amikor elolvasom mindig szétröhögöm magam Very Happy Dinkák ezek.......... I love you

Ui: Felvéve a szövegkönyvtáramba: "mert ez egy olyan randi, ahol én döntök!" Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egyebek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyebek   Egyebek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egyebek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Love Arashi FanSub :: We can make it! -Projektek :: Elkészültek-
Ugrás: