I Love Arashi FanSub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We make Storm!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Filmek

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 14.

Filmek Empty
TémanyitásTárgy: Filmek   Filmek Icon_minitimeVas. Júl. 04, 2010 12:52 pm

Az elkészült moviekről vélemények, észrevételek. Kinek melyik hogy tetszett?
Vissza az elejére Go down
https://ilafs.hungarianforum.com
Alysha

Alysha


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2010. Aug. 02.
Age : 33

Filmek Empty
TémanyitásTárgy: Alysha   Filmek Icon_minitimeHétf. Aug. 02, 2010 1:59 pm

Sziasztok! Nekem a Pikanchi tettszett a legjobban, mert abban az összes Arashi tag benne van What a Face Furcsa belegondolni, hogy az volt az első filmjük. Még annyira gyerekek benne. Sho-t meg sem ismertem az elején Very Happy . A Pikanchi1-ben Matsujun és Ohno volt a legviccesebb, nagyon tettszett a karakterük. De legjobban Nino-tól voltam elájulva, hogy ahogy deszkázott I love you . A Pikanchi2-ben Aiba volt a legjobb; nagyon bejött az a haj, meg az a fehér kötött cucc, de Nino haja is lol! volt. Szerencsére Sho-nak megjött az esze és öltönyt kezdett el viselni. Kicsit azért sajnáltam, hogy nem énekeltek túl sokat a filmben Crying or Very sad , de ahogy mondták is; ez a barátságról szól, és meg kell mondjam azt jól kihozták a történetből.

A Yattermanról csak annyit kérdeznék, hogy mi a lényege a filmnek, mert bevallom kétszer futottam neki, de fél óránál tovább egyszer sem jutottam, annyira nem tettszett. Ez most ciki? Nem is tudom, úgy leszívja az agyamat az a sok hülyeség amit egymásra halmoznak....
Vissza az elejére Go down
Nyky

Nyky


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.

Filmek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek   Filmek Icon_minitimeSzer. Aug. 04, 2010 6:54 am


A Pikanchi valóban egy remek alkotás. Jó választás volt pont őket felkérni erre a szerepre.
Személy szerint nekem Sho, "yenki vagyok, de hódítani akarok" karaktere fogott meg és Ohno enyhén perverz figurája. Viszont a csajt az 1. részből, aki Aiba barátnőjét játszotta... őt helyből megtéptem volna már az elején. Rolling Eyes

A Yattermannal kapcsolatban. Nos, mondtuk hogy világmegváltást ne várjon tőle senki. A film egy gyermek anime alapján készült, így kissé bárgyúnak tűnik, sőt konkrétan itt a film látványelemein van a hangsúly, nem a történeten. Azért 1x érdemes megnézni. Ha másért nem, a zene miatt a végén ^^ No meg Sho 1-2 fáradt poénja miatt.
Vissza az elejére Go down
Alysha

Alysha


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2010. Aug. 02.
Age : 33

Filmek Empty
TémanyitásTárgy: Alysha   Filmek Icon_minitimeSzer. Aug. 04, 2010 1:28 pm

Persze, meg fogom nézni a Yattermant is, csak még rá kell hangolódnom lelkiekben. köszönöm szépen a válaszod. jól esik, hogy nem csak az én szövegemet látom, ha belépek ide Very Happy
Vissza az elejére Go down
dzsuda




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2010. Aug. 10.

Filmek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek   Filmek Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 11:48 am

Helló!
Először is köszi a fordítást, mind a 3 filmre. A Pikanchi tényleg az egyik kedvenc filmem (mind a 2 rész:D), a Yatterman meg Sho miatt nekem kihagyhatatla volt, mondjuk elég beteg egy film de sebaj, szeretjük ezt is:D
Szóval tényleg köszi , hugom nevében is , aki 10 éves létére szintén hatalmas Arashi fan:)
A Pikanchi azért tetszett, mert a szerepeket minha rájuk osztották volna, ha együtt szerepelek a fiúk, abból nem sülhet ki semmi rossz, és ezt már akkor bebizonyították. Most pedig a Saigo no Yaksoku-val is hozták ugyan ezt, csak abból azt sajnáltam, hogy az egész film alatt külön-külön voltak, kivéve persze a végét:D. Szóval a fiúk hatalmasok, én egyszerűen csak imádni tudom őket és titeket is a fordítások miatt!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Filmek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek   Filmek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Filmek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Love Arashi FanSub :: We can make it! -Projektek :: Elkészültek-
Ugrás: