I Love Arashi FanSub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We make Storm!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--

Go down 
5 posters

Softsub vagy hardsub
Softsub
--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Vote_lcap67%--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Vote_rcap
 67% [ 10 ]
Hardsub
--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Vote_lcap27%--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Vote_rcap
 27% [ 4 ]
Nekem mindegy, rátok bízom
--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Vote_lcap6%--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Összes szavazat : 15
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Nyky

Nyky


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.

--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Empty
TémanyitásTárgy: --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--   --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 3:47 am

Softsub VS Hardsub


Nos, felvetődött az a kérdés, hogy a legutóbbi koncerthez mit adjunk ki, softsubot vagy hardsubot.
Sokaknak talán nem úgy játsza le a gépük a softsubot, ahogy kéne ( bár szerintem ez azért kiküszöbölhető) Nem jó hozzá a videó felbontás, csúszik a szöveg, más videóhoz van időzítve stb.
A hardsubbal ez elkerülhető, de a minőség, akárhogy próbáljuk elkerülni, romlik.
Szóval. Szeretnénk felmérni, melyikre lenne nagyobb igény. Hardsub vagy softsub.
Ha a softsub kerül ki "győztesen", akkor természetesen azt a RAW videót is linkeljük mellé, amihez a felirat is készült.


2 hétig tart a szavazás. Számítunk rátok, mert miattatok kérdezzük Very Happy

Vissza az elejére Go down
erzsi69




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 12.

--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--   --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 1:13 pm

Én softsubot szeretnék Smile
Vissza az elejére Go down
nettyke

nettyke


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 09.
Age : 30

--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--   --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 10:17 am

Én is a softsubra szavazok Smile Nekem nem szokott problémám lenni a feliratokkal, így softal is meg tudom nézni rendesen meg így akkor a videó minősége sem romlik Very Happy (meg már a videó ugye meg is van, de ha esetleg nem lenne jó hozzá akkor úgyis letölteném még1x ) igaz nagyon szép hardsubot szoktatok ti is csinálni (mondjuk nem tudom milyen softsubot terveztek) és azt hiányolnám, de ha az rontja a videó minőségét, akkor inkább a jobb minőségű videóra szavazok és a softra Smile
Vissza az elejére Go down
kiscsopp

kiscsopp


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 15.

--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--   --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 3:23 pm

Sziasztok!
Ha a minőség romlik a hardolással, akkor softsubra voksolok én is.
Vissza az elejére Go down
Arina

Arina


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest

--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--   --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:39 pm

Na kíváncsi vagyok milyen lesz. Meg akkor csinálhatom neki a helyet, hamár ez lett megszavazva, csak mielőtt kirakod, egy héttel előtte szólj! XD
Vissza az elejére Go down
http://www.ilovearashi.eoldal.hu/
Ajánlott tartalom





--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Empty
TémanyitásTárgy: Re: --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--   --Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~-- Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
--Arashi 10-11 Tour "Scene" ~Kimi to boku no miteiru fuukei~--
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arashi Scene Dome DVD
» VS Arashi
» Egyebek
» 2011.05.26 VS Arashi
» Himitsu no Arashi-chan - 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Love Arashi FanSub :: We can make it! -Projektek :: Tervezettek-
Ugrás: