We make Storm!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Új dorama! *BARTENDER*

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Új dorama! *BARTENDER*   Csüt. Feb. 10, 2011 1:30 pm

Ki látta már a most indult sorozatát?
Szerintem jól indul, no meg az új zene a végén... Rolling Eyes
És egy picit még a vicces oldalát is meg tudja csillogtatni Aiba
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://ilafs.hungarianforum.com
Alysha

Alysha

Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Bartender   Hétf. Feb. 14, 2011 8:35 am

Már leírtam egyszer az eoldalra, de most ide is megteszem Very Happy
Már nagyon vártam ezt a doramát! Aiba pedig - ahogy az előzetesekből néztem - ultrasexuális lesz benne Razz És tegnap néztem, hogy 12-én kikerült az eoldalra, hát mondanom sem kell, majd kiugrottam a bőrömből örömömben Very Happy Szóval most megy a letöltés, és ha majd megnéztem még visszatérek Wink
Felhasználó profiljának megtekintése
Alysha

Alysha

TémanyitásTárgy: Aiba   Kedd Feb. 15, 2011 1:25 pm

És valóban.........pont amire számítottam Very Happy Még így, felirat nélkül is teljesen érthető volt a történet és élvezhető is. Legalább teljes figyelmemet a doramának tudtam szentelni Smile A kedvenc részeim, amikor Aiba teljesen odakoncentrál, miközben koktélt kever.....^_^.....olyan édes akkor! Vagy nem is......nem édes.....nyálcsorgatós XD
Hát nagyon megtetszett ez a dorama, már alig várom a folytatást! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy kicsit is szereti Aibát és nem riad vissza attól, hogy nincs felirat XD
Nyky

Nyky

Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Új dorama! *BARTENDER*   Szer. Feb. 16, 2011 12:25 pm

Mármint angol vagy magyar felirat nélkül mondod? Mert angol már van:)
De amúgy igen, az nekem is szemet szúrt, az a nagyon precíz mozdulatok kivitelezése. Túl olyan... nem is tudom.
De sebaj. Aibaba van benne és kész. Ez a lényeg. A szereplő gárda is jó, sztem jó kis dorama lesz.

(Iszonyat jól áll neki az az öltöny vagy mi a halál, mikor a pult mögött van!!!) Laughing
Alysha

Alysha

TémanyitásTárgy: felirat   Hétf. Feb. 21, 2011 2:25 pm

Köszi Very Happy már mondta Arina is, hogy van angol felirat és bevallom sokat törtem a fejem, hogy most mi legyen........kell e az angol felirat, vagy sem :S Végül arra jutottam, hogy inkább felirat nélkül nézem végig, mert így élvezhető a dorama és nem vagyok azon leragadva, hogy 'mi a francot beszélnek?' Very Happy
Mert ugye angolból sem értenék sokkal többet Razz Az meg a másik fele, hogy gyorsabban nézem, mint ahogy feliratozzák, így nem kell a fordításra várnom Very Happy

Aiba ruhája meg nekem akkor tetszett nagyon, mikor az utcán sétálgatott a dzsekijében és abban a nagy sálban Very Happy Hát az.......nyáladzós Very Happy
Arina

Arina

Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Új dorama! *BARTENDER*   Szer. Júl. 27, 2011 6:02 pm

Lehet későn csatlakozok be a nyálcsórgatós party-ba, de én is osztom véleményeteket. Ami a legdurvább, hogy részenként nézett ki egyre jobban XD Nem tudom hogy csinálta, de ügyes volt Very Happy Nekem összességében is tetszett, nem kell tőle sokat várni, csak egy fáradt napon ha nem vágysz valami bonyolultra, akkor tényleg kikapcsoló. A Lotus-t nagyon megszerettem alatta, úgyhogy mégegy plusz pont.
És ugye hogy az első részben az egy magyar zászló???
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.ilovearashi.eoldal.hu/
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Új dorama! *BARTENDER*   

Új dorama! *BARTENDER*
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal